do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wersje językowe
Produkt dnia
Portmonetka jelly EN14
19,90 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sonda
Jeśli Jelly to ?!
Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce i czas pracy: Warszawa. Praca na sezon letni.

Zakres obowiązków:
zbieranie produtków i przygotowanie ich do wysyłki
- pakowanie paczek
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
- pozytywne nastawianie do pracy
- sumienność, skrupulatność i punktualność
- doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

Oferujemy:
- pracę w rozwijającej się firmie
- umowa w oparciu o umowę zlecenie

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy:  praca@jellyshop.eu
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

SPRZEDAWCA

Miejsce i czas pracy:  Mrzeżyno, Dziwnów, Ustronie Morskie, Ustka, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Stegna
Praca rozpoczyna się pod koniec czerwca i obejmuje cały sezon letni.

- profesjonalna obsługa Klienta
- doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
- dbałość o porządek na wyspie oraz odpowiednie wyeksponowanie towaru

Wymagania:
- pozytywne nastawienie, przebojowość
- status studenta mile widziany (warunek niekonieczny)
- doświadczenie w obsłudze Klienta
- umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientami

Oferujemy:

- MOŻLIWOŚĆ ZAPEWNIENIA KWATERUNKU

Wynagrodzenie:

- 8 zł/godzinę „na rękę” z zapewnionym kwaterunkiem

- 10 zł/ godzinę „na rękę” z kwaterunkiem własnym

Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej, rozmowy kwalifikacyjne oraz szkolenie odbywać będą się w sześciu miejscowościach do wyboru: Gdynia (Centrum Riviera), Katowice (Galeria Katowicka), Częstochowa (Galeria Jurajska), Poznań (City Center), Lublin (Felicity), Koszalin (Atrium)

Każdy przyjęty pracownik przez rozpoczęciem pracy w danej nadmorskiej miejscowości, będzie szkolony w wybranym przez siebie punkcie (6 Galerii).

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem i MIEJSCOWOŚCIĄ prosimy przesyłać na adres mailowy:  praca@jellyshop.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl